Dane firmy

  • Nazwa firmy: Justprint.sk, s.r.o.
  • Adres: 821 08 Bratislava, Karadžičova 8/A
  • Rodzaj działalności: Drukarnie internetowe

Just Print

Jeżeli interesuje Państwa wysokiej jakości druk w bardzo przystępnej cenie, to koniecznie odwiedźcie naszą stronę internetową i bardzo dokładnie zapoznajcie się z naszą ofertą usługową. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami wśród firm czeskich i słowackich. Nasza drukarnia online, to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością druku, a przystępną ceną. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się zdobyć bardzo wysoką pozycję na rynku i szerokie grona wiernych klientów.

Drukarnia online to nie tylko ogromna oszczędność czasu, ale również oszczędność pieniędzy i nerwów. Korzystamy z najlepszego sprzętu na rynku i zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń. Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że nasza drukarnia internetowa nie ma sobie równych.

Oferta skierowana jest do firm działających na terenie Czech i Słowacji.

Strona projektu: justprint.sk

Oferta Just Print

  • Just Print obsługuje klientów biznesowych działających na terenie Czech i Słowacji;
  • można tu wydrukować: wizytówki, notesy, papier firmowy, naklejki z folii samoprzylepnej, kalendarze, katalogi, plakaty, ulotki, zaproszenia, torby reklamowe;
  • nakład zaczyna się już od 50 sztuk.
Just Print