Dane firmy

  • Nazwa firmy: Colours Factory Sp. z o.o.
  • Adres: 64-920 Piła, Wypoczynkowa 13
  • Rodzaj działalności: Drukarnie internetowe

Colours Factory

Należymy do czołówki polskich drukarń online, a każdy rok to tysiące zadowolonych klientów i dziesiątki tysięcy zrealizowanych zamówień. Z naszych usług korzystają firmy, przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego, stowarzyszenia i kluby sportowe. Dużą grupę naszych klientów stanowią również drukarnie, wydawnictwa, agencje reklamowe, studia graficzne, a także freelancerzy.

Nowoczesna drukarnia online jest dzisiaj nie tyle luksusem, co niezwykle wygodnym i oszczędzającym czas rozwiązaniem, z którego może skorzystać każdy. Doskonale znamy potrzeby naszych Klientów i chętnie wychodzimy im naprzeciw. Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom, nawet tych najbardziej wymagających.

Wieloletnie doświadczenie, doskonałe zrozumienie potrzeb rynku i wymagań klienta, zespół doświadczonych specjalistów, jak również korzystanie z zaawansowanego technologicznie parku maszynowego, pozwalają nam realizować zlecenia szybko, sprawnie, a do tego rzetelnie i profesjonalnie.

Strona projektu: coloursfactory.pl

Oferta Colours Factory

  • z uwagi na hurtowe zamówienia skierowana głównie do dużych firm;
  • dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i wykwalifikowanej kadrze druki Colours Factory mają najwyższą możliwą jakość.
Colours Factory