Dane firmy

  • Nazwa firmy: Colour.me sp. z o.o.
  • Adres: 53-413 Wrocław, ul. Gwiaździsta 66
  • Rodzaj działalności: Drukarnie internetowe

Colour Me

Większość klientów chętnie korzysta z coraz większego dostępu do produktów i usług, jakie można zamówić przez Internet, nie odchodząc od komputera. Jedną z takich działalności, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów jest nasza firma zajmująca się przygotowywaniem materiałów poligraficznych.

Oferta naszej drukarni internetowej jest na tyle rozbudowana, że może z niej skorzystać zarówno niewielkie przedsiębiorstwo, jak i całkiem duże marki. Największą popularnością cieszą się u nas między innymi ulotki reklamowe oraz wizytówki firmowe. Dużą część naszych zamówień stanowią także teczki ofertowe, plakaty czy katalogi – czyli wszystko to, co niezbędne na różnego rodzaju targach, konferencjach czy pokazach branżowych.

Proponujemy naszym klientom usługi online z dostawą pod wskazany adres. Koszty przesyłki pokrywamy my, a nie klient! Nasza drukarnia online stawia przede wszystkim na jakość oferowanych usług. Staramy się ciągle rozwijać i wprowadzać nowoczesne technologie.

Strona projektu: https://colour.me/

Oferta Colour Me

  • jako jedyna w Polsce skierowana nie tylko do klienta biznesowego (małych i dużych firm), ale również do klienta indywidualnego;
  • aby skorzystać z oferty, nie trzeba nawet mieć własnego projektu graficznego – można wybrać jeden z wielu szablonów lub zlecić zaprojektowanie grafikowi;
  • Colour Me znakomicie łączy funkcjonalności drukarni internetowej z portalem dla zleceniodawców i zleceniobiorców graficznych.
Colour Me